Çözümlerimiz

Liderlik Değerlendirmeleri

Bir milyondan fazla lider tarafından kullanılan Linkage'ın araştırma temelli değerlendirmeleri, kuruluşunuzun tüm kademelerinde liderler geliştirmek, kriterler ve stratejiler oluşturmak için önemli bilgiler sağlıyor.


Araştırmaya dayanan değerlendirmelerimiz oldukça güvenilir doğrulama çalışmalarından geçmiştir. Bilimimizden, normatif veri tabanlarımızdan ve deneyimlerimizden çok, asıl gurur duyduğumuz; liderlerin ve kuruluşların liderlik etkinliğini ve örgütsel sonuçlarını etkilediği kanıtlanmış davranışlarını, geliştirmelerini hedefleyerek ilerlemelerine yardımcı olduğumuz…


Raporlamada gizliliğin ve doğruluğun son derece önemli olduğu sorunsuz, güvenli bir geri bildirim süreci sunuyoruz. Raporlarımız veriler açısından zengin, yorumlanması basit, güçlü yönlerin yanı sıra daha fazla geliştirme fırsatlarını vurguluyor. Ayrıca değerlendirme verileri, koçluk yaklaşımımızla kullanıldığında, bireyler, ekipler ve kuruluşlar için güçlü bir dönüşüme, kapsayıcı ve çözüm odaklı bir sürece destek sağlıyor.

Çözümlerimiz